ОПЦІЇ В НАЛАШТУВАННЯХ СИСТЕМИ

ОПЦІЇ В НАЛАШТУВАННЯХ СИСТЕМИ

Всі опції винесено в налаштування системи та доступні для для користувачів з роллю Адміністратор системи.

Опція «Виключити договір з бізнес-процесу»

Якщо опція вибрана, то для поточної організації буде виключено заповнення блоку договору з бізнес-процесу проведення закупівлі. Після погодження переможця, закупівля одразу змінює статус на «Завершено» та переходить в Архів.

Якщо ж опцію не буде вибрано, то після успішного погодження переможця з зовнішній системі, закупівля переходить в статус Укладення договору та вимагається обов’язкове заповнення блоку даних договору.

1

 Опція «Відправляти повідомлення контрагенту в момент оголошення тендеру»

Якщо опцція вибрана, то повідомлення всім контрагентам, що підписались на відповідний код класифікатора CPV будуть відправлені в момент оголошення тендеру.

Якщо опцію не буде обрано, то контрагенти отримають запрошення за підписками за регламентним часом 6:00 наступного дня після оголошення закупівлі в системі.

1

Опція «Дозволити обрання переможця з непідтвердженою специфікацією»

Якщо опція вибрана, то для кандидатів в переможці не обов’язкове підтвердження цін за одиницю матеріалу для кожної позиції специфікації.

1

Опція «Використовувати спрощену модель публікації закупівлі»

Якщо опція вибрана, то опрацювання закупівлі проходить по спрощеному сценарію, без участі закупівельника та працівника Служби Безпеки.

1

 Опція «Використовувати вартість доставки»

Має два варіанти внесення вартості доставки в опублікованій закупівлі:

  • (чек-поінт) "Вартість доставки вносить закупівельник",
  • (чек-поінт) "Вартість доставки вносить учасник в розрізі матеріалу".

1

Якщо обрано налаштування Вартість доставки вносить учасник, то учаник при подачі пропозиції має змогу вказати вартість доставки по кожному матеріалу.

Якщо обрано налаштування Вартість доставки вносить закупівельник, то в залежності від вказаного Інкотермсу в комбінації з чек-боксом Дозволити вказувати власні умови, учасники можуть погодитись на умови доставки замовника, чи вказати свої умови поставки, а вартість достаки вказує в закупівлі замовник по кожному лоту.

Опція «Використовувати власний довідник умов оплати»

Якщо опція вибрана, то для заповнення таблиці графіку оплат використовуються значення довідника Умови оплати.

1

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо