Опрацювання Закупівлі на етапі прекваліфікації

Читайте: як підтвердити/скасувати кваліфікацію Учасника та як запланувати редукціон.

Опрацювання Закупівлі на етапі прекваліфікації

Статус закупівлі Прекваліфікація доступний лише для типу процедури Тендер, це означає, що всі учасники, які подали пропозиції для участі в закупівлі типу Тендер перед тим як прийняти участь в аукціоні, мають бути кваліфіковані працівниками ТВ та Ініціатором:

  • Підтвердити кваліфікацію учасника;
  • Скасувати кваліфікацію учасника.  Всі Учасники, пропозиції яких було відхилено, не будуть допущені до Редукціону та не зможуть прийняти в ньому участь.

Як підтвердити кваліфікацію Учасника

Для того, щоб підтвердити кваліфікацію, треба натиснути кнопку. Кнопка активна завжди на цьому етапі та не потребує додаткового обґрунтування свого рішення від Замовника.

1

Після натиснення на кнопку, статус пропозиції змінено на 

1

Як скасувати кваліфікацію Учасника

Для того, щоб відхилити пропозицію Учасника, треба натиснути кнопку. Кнопка не активна, тому що потребує обов’язкової аргументації рішення Замовника, яка проінформує Учасника про причину відхилення його пропозиції:

  • Внесення коментаря АБО/ТА
  • Додавання файлу з обґрунтуванням.

1

Приклад внесення коментаря. Кнопка стає активною.

1

Відображення внесеного коментаря та зміна статусу пропозиції на «Пропозицію відхилено»

1

Приклад додавання документа. Кнопка стає активною

1

Відображення внесеного документа та зміна статусу пропозиції на 

1

Важлива інформація: рішення про кваліфікацію учасника чи її скасування остаточне і Замовник не може його змінити в рамках даної Закупівлі. Звертаю Вашу увагу, що було внесено зміни за пропозицією ТВ  - тепер прийняте рішення по Учаснику неможливо відмінити. Якщо пропозицію допущено або скасовано, то відмінити власне рішення Замовник не може.

Як запланувати редукціон 

Після прийняття рішення по кваліфікації всіх Учасників по лоту, для працівника ТВ активується кнопка. За замовчанням редукціон проводиться у відкритому режимі, якщо ж його необхідно провести у закритому режимі, то працівник ТВ має натиснути кнопку  і режим проведення редукціону зміниться на закритий


Біля назви лоту можна буде побачити ознаку

 До планування проведення редукціону, працівник ТВ може змінити своє рішення, натиснувши кнопкуякщо її натиснути, то редукціон буде переведено у відкритий режим.


Та зникне ознака закритого редукціону біля назви лоту


Після прийняття рішення по всім Учасникам з усіх лотів Закупівлі, Замовнику буде доступна форма створення редукціону.

1

На формі планування редукціону працівник ТВ може ввести дату початку редукціону та дату завершення редукціону, тривалість раунду в хвилинах, крок редукціону в відсотках, ознаку обов’язковості прикладення документів та час на підтвердження остаточної специфікації, якщо вона була відмічена.

1

Після заповнення всіх даних, необхідно натиснути кнопку.

При успішному плануванні редукціону, система повідомляє, що  

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо