Графік оплат : як вони впливають на приведену ціну для постачальників

Графік оплат : як вони впливають на приведену ціну для постачальників

Замовники можуть застосовувати опцію “графік оплати” у своїх закупівлях. Вона дозволяє обрати найкращу пропозицію не лише за ціною, а й за умовами оплати - постачальники надаватимуть свої пропозиції щодо схеми передплати та відтермінування частини платежу. 

Для постачальника - це додатковий критерій, який може посилити конкурентні переваги його пропозиції. Приведена вартість у постачальника, який запропонував замовнику кращі умови оплати, буде нижчою, ніж в інших учасників.  Отже, перемогти в тендері можна не лише за рахунок зниження ціни на товар чи послугу.

Менеджер проекту Комерційні закупівлі на Е-Тендер Яніна Литвиненко роз'яснює, як взяти участь в закупівлях, де обрана опція графік оплати.


Подання пропозиції у закупівлю з графіком оплати

Постачальник заповнює  форму подачі пропозиції (мал. 1), в якій є три обов’язкових поля: тип оплати, відсоток і кількість днів.

1

мал. 1

Важливо, щоб сума відсотків при заповненні графіку оплат дорівнювала 100%. Інакше кнопка “Реєстрації пропозиції” не спрацює.

Графік оплати і розрахунок приведеної ціни

Після того як постачальник заповнює усі поля, система автоматично розраховує приведену ціну. Про приведену ціну і формулу, за якою вона вираховується, можна більше дізнатись у матеріалі ПРИВЕДЕНА ЦІНА ТА ГРАФІК ОПЛАТ

Відзначимо, що найбільшу перевагу під час редукціону можна отримати, якщо збільшити кількість днів відтермінування. Відповідно, замовник може обрати переможцем не того учасника, який вказав нижчу ціну, а того, хто пропонує більшу кількість днів відтермінування.

Під час редукціону система автоматично буде пропонувати загальну та приведену ціну (мал.2). Постачальнику буде зручно прорахувати свій наступний крок.

1

мал. 2

Змінити ціну можна на суму, яка перевищує мінімальний крок пропозиції. Після того, як визначили якою буде наступна ставка, натискайте кнопку «зробити пропозицію» (мал. 3).

1

мал.3

Важливо! Після того як ви понизили свою ставку, змінити ціну в більшу сторону вже не можливо.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо