Модуль "Довідники"

Система Е-Тендер спрощує роботу користувача завдяки можливості використання імплементованих довідників.

Модуль "Довідники"

Довідник «КУРС ВАЛЮТ»

Довідник «КУРС ВАЛЮТ» містить інформацію про курси валют з офіційного сайту НБУ на поточну дату (Рис.1). Інформація з довідника автоматично фіксується курс на дату торгів у звітах по пропозиціям.

Рис. 1

Довідник «АДРЕСИ»

Довідник «АДРЕСИ» дозволяє створити перелік фактичних адресс контрагента. В довіднику доступні дії додавання нової адреси, редагування вже доданої та видалення (Рис.2).

1

Рис.2

Довідник використовується для автозаповнення при створенні заявки на закупівлю в полі Місце поставки. Почніть вводити адресу, з’явиться відповідний перелік, обрати потрібне значення і воно відобразиться в полі Місце поставки (Рис.3).

1

Рис.3

Довідник «УМОВИ ОПЛАТИ»

Замовника має можливість створити власний довідник «УМОВИ ОПЛАТИ», що відповідають положенням та політикам замовникам. Постачальники, при подачі пропозиції, будуть обмежені і зможуть вказати значення умов оплат лише згідно довідника (Рис.4).

1

Рис.4

Довідник «ОДИНИЦІ ВИМІРУ»

Замовник має можливість синхронізувати довідник «ОДИНИЦІ ВИМІРУ» що використовує компанія замовника та наявний в системі Е-Тендер. Використовується як при інтеграції з ERP замовника так і при окремому використанні системи (Рис. 5).

1

Рис.5

В довіднику реалізовано функціонал додавання, редагування та видалення одиниць виміру.

Вмикається за допомогою налаштування Використовувати свій довідник ОДИНИЦІ ВИМІРУ. Значення в довідник додає адміністратор.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо