Створення кабінету замовника

Створення кабінету замовника

РЕЄСТРАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ ОРГАНІЗАЦІЇ

Для того, щоб розпочати роботу на електронному майданчику E-tender.UA в ролі Замовника, необхідно пройти процедуру реєстрації.

Процес реєстрації починається з натискання кнопки «Зареєструватися» (Рис.1):

1

Рис.1

У вікні, що відкриється, міститиметься веб-форма. Всі поля, що відмічені, є обов’язковими для заповнення (Рис.2):

1

Рис. 2

Зверніть увагу!

  • Логін повинен починатися з літери та містити тільки латинські символи або цифри. Довжина Логіну має бути 5-20 символів.
  • Прізвище, ім’я та по батькові мають бути не менше 2-ох символів.
  • Довжина паролю має бути 8-20 символів.

Після заповнення веб-форми та натискання кнопки «Зареєструватися» (Рис.3), на вказану Замовником електронну адресу прийде повідомлення з посиланням на активацію облікового запису. Після того, як користувач перейшов за посиланням, він отримує можливість зайти в систему під власним Логіном та паролем та продовжити створення власного кабінету Замовника:

1

Рис.3


СТВОРЕННЯ ПРОФІЛЮ ТА ПОЧАТОК РОБОТИ В СИСТЕМІ

Для автентифікації система відправить посилання на вказаний email. Після активації облікових даних увійдіть в систему, пройдіть 2й крок реєстрації «Заповнення даних організації». Оберіть організаційно-правову форму,  вкажіть код ЄДРПОУ та натисніть «Далі» (Рис.4):

1

Рис.4

Система автоматично заповнить данні організації та відмітьте галошкою чек бокс «Комерційний замовник». Важливо! Перевірте та за необхідності внесіть коригування до даних організації згідно інформації на сайті міністерства юстиції (Рис.5):

1

Рис.5

Після перевірки даних (Рис.5), необхідно натиснути кнопку «Створити профіль». Вказані користувачем дані будуть надіслані на модерацію. Після опрацювання даних спеціалістом майданчика, користувач отримає повідомлення на електронну пошту про успішне проходження реєстрації.

Після успішного завершення реєстрації, Користувач має можливість ознайомитися з роботою майданчика в тестовому режимі.

Останнім  кроком долучення до системи закупівель та продажів Е-Тендер - є Ідентифікація!

Ідентифікацію можна пройти шляхом:

  • Підписання договору з майданчиком (Класично або за допомогою ЕЦП)
  • Перевірка розрахункового рахунку(оплата з р/р будь-якої суми коштів)

АУТЕНТИФІКАЦІЇ КОРИСТУВАЧІВ ПЛАТФОРМИ E-TENDER ЧЕРЕЗ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС MICROSOFT

«Єдиний вхід» (Single Sign On) -  технологія, що дозволяє користувачеві переходити з одного онлайн-сервісу до іншого, без повторної автентифікації, за єдиним ID.  Технологія спрощує для співробітників використання споріднених корпоративних систем підприємства, оскільки не потрібно пам’ятати різні паролі та залогінюватись окремо при кожному вході в «сусідню» систему.

Цей спосіб аутентифікації функціонує із використанням сучасних міжнародних протоколів безпеки авторизації користувачів OAuth 2.0 та OpenID, які додатково захищають дані користувача при роботі на платформі E-Tender.

Рис. 6

Для активації аутентифікації через корпоративний обліковий запис Microsoft на платформі E-Tender, слід в розділі «Мої дані» особистого кабінету натиснути кнопку «Синхронізувати».

Рис.7

Для користувачів, які не використовують облікові записи Microsoft, продовжує діяти вхід до кабінету через логін та паролю, як раніше.

Більш детальну інформацію Вам нададуть наші спеціалісти з підтримки та телефонами:

0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), +380 (44) 223 68 92

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо