Як запросити Учасників у відкриту закупівлю

Опис процесу запрошення до участі у відкритій закупівлі.

Як запросити Учасників у відкриту закупівлю

У відкритій закупівлі можуть прийняти участь всі незаблоковані Учасники, які зареєстровані в тендерній системі. У Замовника є можливість додатково запросити Учасників до участі в опублікованій закупівлі за допомогою «Дзвіночка» 

Дзвіночок можна знайти на стікері закупівлі. 


Ця функція активна, коли закупівля знаходиться у статусі «Період уточнень» та «Період подачі пропозицій» у відкритих закупівлях та лише для групи опрацювання тендера: Ініціатора, Тендерного Експерта та Експерта, для решти внутрішніх користувачів він недоступний.

Щоб запросити Учасників виберіть необхідну закупівлю за допомогою фільтрування, пошуку за номером чи знайдіть її в реєстрі .

На стікері закупівлі, біля її статусу є зображення Дзвіночка , при натисненні на нього відкривається форма "Надіслати запрошення"


В поле E-mail, необхідно добавити електронні адреси Учасників, яких необхідно запросити. Якщо електронних адрес більше одної, то їх необхідно ввести в поле розділяючи крапкою з комою.


Після введення всіх даних необхідно натиснути кнопку 

З'явиться повідомлення, що запрошення відправлені

Система автоматично відправила повідомлення всім вказаним Учасникам в особистий кабінет та на електронну пошту, з текстом запрошення прийняти участь у закупівлі. Кожен з них отримає листа з активним посиланням на тендер і може одразу ж перейти до відповідної закупівлі, ознайомитись з її умовами та прийняти участь.

1

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо