Як запросити Учасників у відкриту/закриту закупівлю

Як запросити Учасників у відкриту/закриту закупівлю

ВІДКРИТА ЗАКУПІВЛЯ

В системі комерційних закупівель розроблено функціонал для запрошення постачальників у відкриту закупівлю.  В статусі період уточнень та період подачі пропозицій закупівельнику доступний дзвіночок на стікері закупівлі (Рис.1).

Рис.1

При натисненні на дзвіночок відкриється форма запрошення на відкриту закупівлю (Рис.2).

Рис.2

Запросити можна користувачів по E-mail. Для запрошення декількох контрагентів, введіть E-mail через ";"

Є можливість запросити групу. Для цього потрібно в полі група почати вводити пошуковий запит і обрати її зі списку створених в організації груп (Рис.3).

Рис.3

Групу постачальників можна створити в меню Мої контрагенти в розділі Групи контрагентів. В групу можна додати постачальників, які були зареєстровані/авторизовані в системі комерційних закупівель та/або по електронній пошті будь-яких постачальників, навіть якщо вони не користувачі системи (Рис.4).

1

Рис.4

Запрошення надсилаються при натисненні кнопки  . Система проінформує, що запрошення надіслані (Рис.5).

1

Рис.5

Надіслані запрошення на відкриту закупівлю фіксуються в реєстрі Повідомлення в розділі Надіслані запрошення. У замовника є можливість, наприклад, відфільтрувати за номером закупівлі інформацію в реєстрі та перевірити кого саме було запрошено в закупівлю (Рис.6).

1

Рис.6 


ЗАКРИТА ЗАКУПІВЛЯ

Закрита закупівля – це закупівля, яка доступна в системі для перегляду та участі лише запрошеним учасникам. Ознаку закритої закупівлі можна побачити на стікері (Рис.7).

1

Рис.7

За замовчанням всі чернетки закупівель створюються, як чернетки відкритих процедур.

Для того, щоб створити чернетку закритої закупівлі, необхідно відмітити чек-бокс «Закрита закупівля».

Важливо! На етапі створення закритої закупівлі необхідно додати учасників (Рис.8).

1

Рис.8

Для запрошення учасників треба натиснути кнопку  . Відкриється форма запрошення учасників (Рис.9).

Рис.9

На формі можна побачити три поля для запрошень:

  • Учасник. В цьому полі можна вказати назву організації чи код ЄДРПОУ/ІПН організації і обрати з переліку, що відобразить система, потрібну організацію. Пошук відбувається серед авторизованих користувачів.
  • Email. В цьому полі замовник має вказати електронну пошту постачальника. Запрошувати по Email можна, навіть не зареєстрованих користувачів.
  • Група. В цьому полі слід вказати назву групи та обрати її з переліку. Запрошення користувачів групою можливо за умов використання модулю управління постачальниками «Мої контрагенти».

Перелік запрошених доступний для редагування. Щоб видалити запис, необхідно в колонці Дії натиснути на позначку видалення строки . Після видалення з таблиці система проінформує, що запрошення видалено .

1

Рис.10

Важливо! Якщо запрошено Учасника за кодом або назвою, то запрошення отримає кожен зареєстрований співробітник організації. Аби запросити конкретного менеджера, слід запрошувати за Email.

Запрошення надсилаються учасникам в момент публікації закупівлі. 

Актуальні питання:  

  • Якщо процедура вже запущена, як додати постачальників до списку?

Після публікації, закупівельник в періоді уточнень та періоді подачі пропозиції, має можливість запросити додаткових учасників до закритої закупівлі. Для цього необхідно натиснути «Редагувати закупівлю» та «Запросити учасників». Зверніть увагу! Запрошення новому учаснику буде надіслано автоматично.

  • Де побачити кому було надіслані запрошення до закритої закупівлі?

Перелік всіх надісланих запрошень можна побачити в реєстрі «Повідомлення» на закладці «НАДІСЛАНІ ЗАПРОШЕННЯ».

  • Як відслідкувати, чи ознайомився постачальник з запрошенням?

В реєстрі є зручний фільтр по номеру закупівлі та пошті. В колонці Статус є ознака повідомлення «Очікує перегляду» чи «Прочитано запрошеним».

  • Де постачальнику знайти надіслане запрошення?

Кожен запрошений учасник може ознайомитися з закупівлею за посиланням надісланим йому на Email або в особистому кабінеті в реєстрі «Повідомлення» на закладці «ОТРИМАНІ ЗАПРОШЕННЯ».

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо