Ціна за одиницю товару в договорі про закупівлю Прозорро

Ціна за одиницю товару в договорі про закупівлю Прозорро

«Ціну за одиницю товару» тепер можна вказати при публікації укладеного договору в електронній системі. Даний фунціонал дозволить аналізувати, що саме та за якими цінами купують замовники.


Наприклад, замовник оголошує закупівлю за кодом 09130000-9 «Нафта та дистиляти» і вказує, що закуповує бензин, нафтовий газ скраплений та дизельне паливо.  Далі укладає договір з переможцем та публікує його в електронній системі. Зараз можна переглянути лише загальну вартість договору. Із новою реалізацією, якщо замовник внесе відповідну інформацію в електронну систему, можна буде побачити і проаналізувати вартість по кожній позиції. Інформацію щодо ціни за одиницю товару замовник дублює зі специфікації договору.

В подальшому відкриті аналітичні системи, а саме bi.prozorro.org, clarity-project.info зможуть налаштувати відображення інформації для отримання зведених статистичних даних. Такою інформацією зможуть користуватись як замовники, так і учасники.

В системі Е-Тендер нові електронні поля «ціна за одиницю» знаходиться в закладинці "Деталі закупівлі" у блоці "Договір про закупівлю" (мал.1, 2).

1

Мал1.


1 Мал.2

Функціонал зазначення ціни за одиницю поки що є опціональним для заповнення, але з часом він стане обов’язковим. 

Особливості розрахунку ціни за одиницю на Е-Тендер

На сторінці «Договір про закупівлю» замовник бачить загальну ціну договору, кількість товару по кожній окремій позиції та незаповнене електронне поле для введення ціни за одиницю. Як тільки замовник починає вводити дані, з’являється поле «Загальна сума цін за одиницю номенклатур», в якому додаються ціни за одиницю по всім позиціям. Це працює як звичайний калькулятор. Діє обмеження: цифра в полі «Загальна сума цін за одиницю номенклатур» не може бути більшою, ніж сума договору (мал.3)

1

Мал.3

В яких процедурах Prozorro застосовується функціонал:

  • Спрощена/Допорогова закупівля
  • Відкриті торги
  • Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Конкурентний діалог 2-ий етап
  • Конкурентний діалог з публікацією англійською мовою 2-ий етап
  • Закупівля без використання електронної системи
  • Переговорна процедура
  • Запит ціни пропозиції
  • Укладання рамкової угоди

Якщо потрібна консультація щодо участі у публічних закупівлях на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо