Інструкція. Конкурентний діалог 2-й етап

Інструкція. Конкурентний діалог 2-й етап

Оголошення 2-го етапу конкурентого діалогу

Для того, щоб оголосити 2-й етап конкурентного діалогу, необхідно у розділі «Деталі закупівлі» натиснути кнопку «Оголосити 2-й етап» (Рис.1).

1

Рис.1

Закупівля переходить в статус «Перший етап завершено» та зв’являється посилання на 2-й етап конкурентного діалогу (Рис.2).

1

Рис.2

При натисканні на кнопку «Посилання на 2-й етап» відображається 2-й етап конкурентного діалогу в статусі «Очікування пропозицій» (Рис.3).

1

Рис.3

Зверніть увагу!

На 2-му етапі конкурентного діалогу замовник не може змінювати таку інформацію:

підтип процедури “Відкриті торги” чи “Відкриті торги з публікацією англ. мовою”;

очікувана вартість закупівлі;

нецінові критерії оцінки;

електронна банківська гарантія.

Після завершення подання пропозицій відбувається аукціон. Після завершення аукціону замовник переходить до проведення оцінки.

Оцінка пропозицій учасників за результатами аукціону

Після завершення проведення аукціону, закупівля переходить в статус «Кваліфікація переможця».

Система визначає найбільш економічно вигідну пропозицію учасника, сума якого є мінімальною за результатами аукціону, щоб провести кваліфікацію, необхідно натиснути на кнопку «Оцінка документів кандидата» (Рис.4).

1

Рис.4

Натиснувши на кнопку «Оцінка документів Кандидата», відкривається вікно з інформацією щодо пропозиції Кандидата.

У разі, якщо Замовником прийнято рішення, щодо визначення учасника переможцем, замовнику необхідно виконати дії відповідно до Рис.5.

Рис.5

Необхідно дочекатися синхронізації завантаженого документу, для того, щоб статус документу мав значення дати та часу публікації такого документу в ЦБД.

Після завантаження файлу рішення в ЦБД Замовнику необхідно:

- натиснути

- підписати рішення ЕЦП/КЕП

- обрати опцію .

Для підтвердження пропозиції учасника, Замовнику необхідно підтвердити відповідність кваліфікаційним критеріям та відсутність підстав для відмови (Рис.6).

1

Рис.6

2. У разі, якщо Замовником прийнято рішення, щодо дискваліфікації учасника, замовнику необхідно виконати дії відповідно до Рис.7.

Рис.7

Необхідно дочекатися синхронізації завантаженого документу, для того, щоб статус документу мав значення дати та часу публікації такого документу в ЦБД

Після завантаження файлу рішення в ЦБД Замовнику необхідно:

- натиснути

- підписати рішення ЕЦП/КЕП

- обрати опцію .

Для відхилення пропозиції необхідно натиснути на кнопку «Дискваліфікувати» та заповнити поля форми, що з’явиться, обрати причину та обґрунтування дискваліфікації пропозиції учасника та натиснути на кнопку «Відмінити» (Рис.8).

Рис.8

 Анулювання переможця 

Для анулювання рішення про визнання Переможця, Замовник натискає на кнопку «Скасувати рішення» (Рис.9)

1

Рис.9

Відкривається вікно, в якому необхідно вказати коментар про рішення щодо анулювання переможця та натиснути на кнопку «Почати процедуру анулювання» (Рис.10).

Рис.10

Після анулювання, пропозиція учасника перебуває в статусі «Розглядається кваліфікаційною комісією», далі необхідно провести дії по дискваліфікації пропозиції відповідно до Рис. 7,8.

Публікація договоруЗавершення закупівлі

Після визначення Замовником Переможця, сторони ініціюють укладення договору поза Системою, в письмовій формі або іншим способом, передбаченим законодавством.

Замовник публікує у системі скан-копію підписаного з обох сторін договору та вчиняє такі дії:

Натискає на кнопку .

Відкриється вікно, в якому Замовник вносить інформацію щодо договору. Всі поля, які виділені червоним кольором є обов’язковими для заповнення, позначити ціну договору з ПДВ/без ПДВ та натиснути на кнопку «Зберегти інформацію» (Рис. 11), далі натиснути на кнопку «Підтвердити» (Рис.12).

1

Рис.11

1

Рис.12

Далі необхідно обрати тип файлу та завантажити скан-копію договору натиснувши на кнопку «Додати файл».

Після заповнення обов’язкових полів та завантаження файлу договору до ЦБД необхідно підписати договір ЕЦП/КЕП натиснути на кнопку «Накласти ЕЦП/КЕП на договір», відкривається вікно підпису, далі обрати ЦСК, тип пристрою та ввести пароль захисту ключа, далі натиснути кнопку «Підписати» (Рис.13).

Рис.13

Після збереження даних та підпису, активується можливість завершити закупівлю.

Після натискання на кнопку «Завершити закупівлю» закупівля буде завершена.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо