Інструкція. Конкурентний діалог з публікацією англійською мовою 2-й етап

Інструкція. Конкурентний діалог з публікацією англійською мовою 2-й етап

Оголошення 2-го етапу конкурентого діалогу

Для того, щоб оголосити 2-й етап конкурентного діалогу, необхідно у розділі «Деталі закупівлі» натиснути кнопку «Оголосити 2-й етап» (Рис.1).

1

Рис.1

Закупівля переходить в статус конкурентного «Перший етап завершено» та зв’являється посилання на 2-й етап діалогу (Рис.2).

Рис.2

При натисканні на кнопку «Посилання на 2-й етап» відображається 2-й етап конкурентного діалогу в статусі «Очікування пропозицій» (Рис.3).

Рис.3

Далі у замовника є можливість редагувати оголошення (Рис.4).

Рис. 4

Додає документи та критерії та натискає на кнопку «Зберегти підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі» (Рис.5,6).

Рис.5

Рис.6

Система повідомить, що інформація збережена (Рис.7).

1

Рис.7

Після збереження підстав натиснути на кнопку «Опублікувати» (Рис.8).

Рис.8

Після опублікування система автоматично відобразить вікно підпису. Необхідно обрати тип носія, надавача електронних довірчих послуг, особистий ключ і натиснути «Зчитати» (Рис.9).

Рис.9

Коли відобразиться інформація про підписанта потрібно натиснути «Далі» та після успішного зчитування даних ключа натиснути «Підписати» (Рис.10).

Рис.10

 Оцінка пропозицій учасників за результатами аукціону

Після завершення проведення аукціону, закупівля переходить в статус «Кваліфікація переможця».

Сума пропозиції, яка є мінімальною за результатами аукціону, автоматично системою потрапляє на каліфікацію. Щоб провести кваліфікацію замовник  натискає на кнопку «Оцінка документів кандидата» (Рис.11).

1

Рис.11

Відкривається вікно з інформацією щодо пропозиції учасника

У разі, якщо Замовником прийнято рішення, щодо визначення учасника переможцем, замовнику необхідно виконати дії відповідно до Рис.12.

Рис.12

Необхідно дочекатися синхронізації завантаженого документу, для того, щоб статус документу мав значення дати та часу публікації такого документу в ЦБД.

Після завантаження файлу рішення в ЦБД Замовнику необхідно:

- натиснути

- підписати рішення ЕЦП/КЕП

 - підтвердити «Відсутність підстав для відмови в участі згідно ст. 17 Закону України "Про Публічні закупівлі" та  відповідність кваліфікаційним критеріям

- обрати опцію  (Рис.13)

Рис.13

2. У разі, якщо Замовником прийнято рішення, щодо дискваліфікації учасника, замовнику необхідно виконати дії відповідно до Рис.14.

Рис.14

Необхідно дочекатися синхронізації завантаженого документу, для того, щоб статус документу мав значення дати та часу публікації такого документу в ЦБД

Після завантаження файлу рішення в ЦБД Замовнику необхідно:

- натиснути

- підписати рішення ЕЦП/КЕП

- обрати опцію

У відображеній формі, обрати причину та зазначити обґрунтування дискваліфікації пропозиції учасника, натиснути на кнопку «Відмінити» (Рис.15).

Рис.15

 Анулювання переможця 

Для анулювання рішення про визнання Переможця, Замовник натискає на кнопку «Скасувати рішення» (Рис.16).

Рис.16

Відкривається вікно, в якому необхідно вказати коментар про рішення щодо анулювання переможця та натиснути на кнопку «Почати процедуру анулювання» (Рис.17).

Рис.17

Після анулювання, пропозиція учасника перебуває в статусі «Розглядається кваліфікаційною комісією», далі необхідно провести дії по дискваліфікації пропозиції відповідно до Рис. 14,15.

 Публікація договоруЗавершення закупівлі

Замовник публікує у системі скан-копію підписаного з обох сторін договору та вчиняє такі дії:

Натискає на кнопку

Відкриється вікно, в якому Замовник вносить інформацію щодо договору. Всі поля, які виділені червоним кольором є обов’язковими для заповнення, позначити ціну договору з ПДВ/без ПДВ та натиснути на кнопку «Зберегти інформацію» (Рис. 18), далі натиснути на кнопку «Підтвердити» (Рис.19).

1

Рис.18

Рис.19

Далі необхідно обрати тип файлу та завантажити скан-копію договору натиснувши на кнопку «Додати файл».

Необхідно обрати тип носія, надавача електронних довірчих послуг, особистий ключ і натиснути «Зчитати», коли відобразиться інформація про підписанта потрібно натиснути «Далі» та після успішного зчитування даних ключа натиснути «Підписати» (Рис.20).

Рис.20

Після збереження даних та підпису, активується можливість завершити закупівлю.

Після натискання на кнопку «Завершити закупівлю» закупівля буде завершена.

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо