Інструкція. Виконання договору

Інструкція замовникам Prozorro: виконання договору,процедура підтвердження, "завершити договір", "розірвати договір"...

Інструкція. Виконання договору

Щоб підтвердити виконання договору, необхідно обрати закупівлю, в блоці «Деталі закупівлі» натискаємо на кнопку "Завершити договір" (Рис.1,2).

1

Рис.1

Рис.2

Після натискання на кнопку «Завершити договір» відкривається інформація по договору, необхідно заповнити поля та натиснути «Підтвердити інформацію» (Рис.3). У разі необхідності обираємо тип документа з випадаючого списку та натискаємо «Додати файл» завантажуємо скановану копію документа (акта, накладної тощо).

Рис.3

Для перевірки експортування документів, необхідно натиснути на кнопку «Оновіть для перевірки експорту документів» та перевірити стан документів із зазначенням дати та часу. Далі, необхідно накласти підпис, натискаємо кнопку «Накласти ЕЦП/КЕП на договір» (Рис.4)

Рис.4

Система відобразить вікно підпису. Необхідно обрати тип носія, надавача електронних довірчих послуг, особистий ключ і натиснути «Зчитати», коли відобразиться інформація про підписанта потрібно натиснути «Далі» та після успішного зчитування даних ключа натиснути «Підписати» (Рис.5).

Рис.5

Далі оновлюємо сторінку для того, щоб перевірити підпис та натискаємо на кнопку «Завершити договір» (Рис.6).

Рис.6

Після цього через деякий час інформацію про виконання договору буде опубліковано на порталі ProZorro. Тобто на порталі по цій закупівлі сформується новий розділ: «Виконання договору». З’явиться можливість завантажити у форматі pdf або html «звіт про виконання договору».

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо