Публікація річного плану закупівель

Опис процесу "Публікація річного плану закупівель"

Публікація річного плану закупівель

В особистому кабінеті оберіть розділ «Мій план» (Рис. 1).

Рис. 1

Перед тим як розпочати процес Завантаження плану з Excel переконайтесь, що Ваш план відповідає прикладу, запропонованому системою. Для цього перейдіть у розділ «Мій план» і натисніть на кнопку «Завантажити зразок з Excel» після цього зразок завантажиться на Ваш персональний комп’ютер (Рис. 2).

Рис.2

Після збереження документу, відкрийте його і звірте порядок розташування і відповідність обов`язкових полів. Важливо, щоб перші 10 рядків плану (Рис. 3) повністю відповідали шаблону, в іншому випадку система не дозволить завантажити документ.


Рис. 3

Заповніть всю інформацію щодо планів (* - поля, обов`язкові для заповнення), а саме:

 1. Конкретна назва предмета закупівлі *
 2. Валюта: грн, євро, американський долар, англ. фунт стерлінгів, російський рубль*
 3. Очікувана вартість предмета закупівлі *
 4. Примітки
 5. Рік *
 6. Тип процедури *
 7. Орієнтовний початок процедури закупівлі *
 8. Класифікатор  ДК 021:2015*
 9. Необов'язкове поле*. Але, зверніть увагу!!! У разі використання ДК 021:2015 99999999-9 оберіть один з класифікаторів ДК003, ДК015, ДК018.
 10. Код КЕКВ (в разі використання бюджетних коштів).

Зверніть увагу!

 • Завантажуйте Ваші плани тільки із запропонованого шаблону;
 • В план також можуть бути додані лоти (за бажанням Замовника);
 • Кожна окремо заповнена строчка плану буде імпортована як окремий план запланованої закупівлі;
 • Створені плани в Тестовому режимі на Prozorro не відображаються.

Надалі має відбутися відповідна послідовність дій:

Імпорт плану з ExcelВідправлення до ЦБДПідписання ЕЦП

 

Імпорт плану з Excel

Для імпорту з Excel заповненого плану в розділі «Мій план», оберіть варіант створення плану - Завантаження плану з Excel (Рис. 4). В результаті чого на екрані відобразиться вікно для завантаження документів, далі потрібно обрати необхідний план закупівель на Вашому комп’ютері та підтвердити дію, натиснувши кнопку «Открыть».

Рис.4

Одразу після завантаження плану відкривається сторінка, на якій можна перевірити статус документа. У разі допущення помилки або невідповідності формату плану, система звітує про місце та характер виявленої помилки. Таким чином ви побачите (Рис. 5):

Кількість успішно завантажених планів: 1

Кількість планів, завантажених з помилкою: 0 

Згідно з Рис. 5 система повідомила про помилку в колонці «Конкретна назва предмета закупівлі». Також, про це свідчить відмітка в другій колонці. Необхідно відкрити даний план та відкоригувати дані.

Рис. 5

Всі імпортовані плани закупівель автоматично зберігаються як чернетки (без номера) з можливістю редагування/видалення.

Видалення плану

Для видалення оберіть відповідний план та натисніть на кнопку «Видалити чернетки» (Рис. 6).

Рис. 6

Зверніть увагу! Видалити план можливо лише в його статусі чернетки.

Відправлення до ЦБД

Для оприлюднення планів закупівель необхідно відмітити ті плани «галочкою», які без номера і натиснути на «Опублікувати» (Рис. 7). Якщо процес публікації пройшов успішно - план набуває статусу «Опублікований» (друга колонка і отримує унікальний номер в форматі (наприклад UA-P-2016-09-26-003678-c) .

Рис. 7

Якщо у Вас завантажено декілька планів, котрі Ви маєте намір опублікувати, Ви можете відмітити «Всі чернетки без помилок на цій сторінці» та натиснути «Опублікувати» (Рис. 8). Таким чином Вам не потрібно опубліковувати кожен план окремо.


Рис. 8

 

Підписання ЕЦП

Для того щоб накласти ЕЦП вам потрібно поставити «галочку» на не підписаний план і перейти до розділу (Рис. 9).


Рис. 9

Якщо у Вас завантажено декілька планів, котрі вже були відправлені на ЦБД та які Ви маєте намір підписати, Ви можете відмітити «Всі не підписані плани на цій сторінці» та натиснути «Підписати обрані плани» (Рис. 10). Таким чином Вам не потрібно буде підписувати кожен план окремо.

 

Рис. 10

 

Процес підписання ЕЦП

1. Оберіть АЦСК Вашого ключа.

2. Завантажте особистий ключ.

 

3. Введіть пароль захисту ключа та натисніть «зчитати»

4. Підписання.


Після зчитування системи відобразить інформацію про власника, далі необхідно натиснути «Підписати»

Для того щоб переконатись, що підпис успішно накладено увійдіть в розділ «Мій план» в колонці буде значитись «ПІДПИСАНО – ТАК» (Рис.11)

Рис. 11

В такому випадку Ви маєте можливість відредагувати план або взагалі його видалити (Порядок видалення описано вище) (Рис. 14)

Рис. 14

Після публікації на ЦБД плану буде присвоєний унікальний номер ідентифікатор (наприклад UA-P-2016-09-14-000578-a), накладіть ЕЦП (Порядок накладання ЕЦП описано вище).

Внесення змін в план

Замовник має можливість вносити зміни в раніше створені плани в будь-якому статусі (чернетка, відправлений на ЦБД, підписаний ЕЦП).

Натисніть на план, в котрий Ви плануєте внести зміни (Рис. 15) та на сторінці, котра відкриється відкоригуйте інформацію (Рис. 16) та натисність «Опублікувати»

Рис. 15

Рис. 16

Примітка! Якщо вносяться зміни в план, на котрий раніше вже було накладено ЕЦП, після відповідних змін план обов’язково має бути повторно підписаний ЕЦП.

Важливо! Видалити опублікований план не можливо. Якщо у Замовника відпала потреба у раніше запланованій закупівлі, необхідно обрати відповідний план та обнулити суму в полі «Очікувана вартість закупівлі» на сторінці, котра відкриється після натискання кнопки «Опублікувати» (Рис. 17). Такі зміни також потрібно підписати ЕЦП.

Рис. 17

Потрібна допомога?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо