Назад до каталогу статей
Корисні статті

Як зареєструватися на Prozorro та почати продавати державним організаціям

01 Січня 2023

Порядок реєстрації на Prozorro.gov.ua в якості постачальника товарів, надавача послуг чи виконавця робіт для держзамовників

Реєстрація на майданчику - це і є реєстрація Prozorro

Лише в електронному кабінеті офіційно акредитованого майданчика* відбувається подача тендерних пропозицій та торги для постачальника.

E-Tender вже понад 7 років є одним із найпопулярніших майданчиків системи Prozorro, на якому працюють тисячі держзамовників та постачальників.

Е-Тендер - це офіційний майданчик для закупівель Prozoro 

*Офіційні майданчики, означає законно авторизовані електронні платформи Адміністратором системи (ДП “Прозорро”) на право надавати послуги для державних замовників та учасників щодо проведення закупівель. 

Як працює система публічних закупівель Прозоро 

Замовник публікує оголошення про закупівлю на майданчику, далі це оголошення потрапляє до центральної бази даних (ЦБД), що адмініструється ДП “Прозорро” та передається на всі інші офіційні майданчики. Тобто, всі закупівлі замовників будуть доступні на всіх майданчиках, учасник зможе знайти потрібний йому тендер та прийняти участь в ньому через свій майданчик.

Реєстрація на майданчику проводиться в 3 простих кроки

Сервісна служба підтримки користувачів Е-Тендер

Питання роботи на майданчику, можливі доопрацювання системи під індивідуальні потреби користувача, юридичні консультації та проведення навчання здійснюються фахівцями служби консультаційної підтримки Е-Тендер.

Якщо у вас ще не має досвіду участі в закупівлях Прозоро, ми БЕЗОПЛАТНО та “під ключ” налаштуємо кабінет на майданчику під персональні потреби вашої компанії.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте або пишіть:

0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Надаємо відповіді на найпоширеніші запитання від замовників про закупівлі у воєнний час. Відповідаємо як застосовувати положення Особливостей про здійснення публічних закупівель на Е-Тендер
Корисні статті
Закупівля газу 2023 в електронному каталозі Прозорро Маркет. Відкриті торги на закупівлю газу та запит цін пропозицій
Корисні статті
Де взяти довідку про несудимість онлайн та безкоштовно. Алгоритм дій для отримання витягу про відсутність судимості, про це розповіли на сайті - E-tender.ua