ПРО НАС

E-tender.UA - один з найбільших майданчиків системи Prozorro та активний учасник нової реформи відкритих державних закупівель.

Команда E-tender.UA постійно вдосконалюється й розвивається та закладає умови для успішного розвитку бізнесу клієнтів.

З нами співпрацюють як великі державні підприємства так і представники бізнесу. E-tender.UA дає можливість кожному клієнту скористатися усіма перевагами електронних торгів та створює комфортні умови для участі в тендерах Prozorro та Prozorro.Продажі.

Ми завжди відкриті для співпраці. Індивідуальний підхід, компетентні фахівці, освітні програми, комплексна консультаційна підтримка, можливість здійснення повного циклу закупівлі, сучасні та безпечні ІТ-сервіси, зручний і доступний інтерфейс - такими перевагами щодня користуються тисячі клієнтів E-tender.UA

Ми працюємо для вас!

ПРО НАС
Матеріали для медіа
Наш логотип:
Завантажити .png

E-tender.UA – один з найбільших торговельних майданчиків системи Prozorro, створений у 2015 році та має український капітал. Майданчик відповідає стандартам якості та пройшов всі рівні акредитації у системах Prozorro, Prozorro.Продажі. Діяльність сфокусована на наданні якісного доступу клієнтам до систем публічних та комерційних тендерів. Власний штат програмістів дозволяє здійснювати розробку індивідуальних корпоративних тендерних систем.


Виникли питання?
Залиште свій номер телефону. Ми обов'язково зателефонуємо
Контакти для медіа
Колл-центр
0 800 30 77 55
SUPPORT@E-TENDER.UA