ПРО НАС

E-tender.UA - один з найбільших майданчиків системи Prozorro та активний учасник нової реформи відкритих державних закупівель.

Команда E-tender.UA постійно вдосконалюється й розвивається та закладає умови для успішного розвитку бізнесу клієнтів.

З нами співпрацюють як великі державні підприємства так і представники бізнесу. E-tender.UA дає можливість кожному клієнту скористатися усіма перевагами електронних торгів та створює комфортні умови для участі в тендерах Prozorro та Prozorro.Продажі.

Ми завжди відкриті для співпраці. Індивідуальний підхід, компетентні фахівці, освітні програми, комплексна консультаційна підтримка, можливість здійснення повного циклу закупівлі, сучасні та безпечні ІТ-сервіси, зручний і доступний інтерфейс - такими перевагами щодня користуються тисячі клієнтів E-tender.UA

Ми працюємо для вас!

ПРО НАС
ІСТОРІЯ

Ідея створення електронної торгової площадки E-tender.UA виникла влітку 2014 року, як наслідок подій Майдану в боротьбі з корупцією, а вже в лютому 2015 вперше була оголошена електронна закупівля. Протягом всього 2015 року в тісній співпраці з користувачами, проводилася робота, що стала основою для створення повноцінної системи, яка допомагає легко здійснювати закупівельні процедури і запобігає виникненню негативних проявів в системі державних закупівель.

Постійний діалог з клієнтами є одним з основоположних принципів діяльності компанії.Ґрунтуючись на потребах клієнтів, електронний майданчик E-tender.UA постійно вдосконалюється, додаються нові сервіси.

Успіх Prozorro, надихнув на створення нових систем, що спираються на ті ж принципи, а саме проект з продажу державного майна, в тому числі активів ліквідованих банків, а також майна комерційного сектору - Prozorro.Продажі і проект з проведення комерційних торгів для бізнесу. 

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ
ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

E-tender.UA – організація та проведення публічних закупівель в рамках проекту ProZorro

Електронні продажі Prozorro.Продажі – прозора, швидка й ефективна реалізація та/або оренда державного, комунального майна та майна комерційного сектору, а також продаж активів банків, що ліквідуються

E-consult – надання юридичних послуг з організації та проведення відкритих торгів державним та приватним клієнтам

Комерційні тендери - організація та проведення приватних тендерів, використовуючи власну систему комерційних закупівель.